Eséssel kezdte a napot a pesti börze
Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a VilággazdaságA Budapesti Értéktőzsde részvényindexe, a BUX 0,60 pontos csökkenéssel, 50 316,50 ponton nyitott csütörtökön.
A szerdai záróértékéhez képest minimálisan gyengült a magyar tőzsde.

A vezető részvények közül:
- a Mol papírjai 0,41 százalékkal erősödtek,
- az OTP részvényei 0,06 százalékos gyengüléssel kezdtek,
- a Richter értéke 0,63 százalékot esett,
- a Magyar Telekom árfolyama változatlan.


