Június 11.csütörtök 11:22 gyorsjelentés Ilyet is ritkán látni: bevételt meghaladó nyereséget ért el a pesti tőzsde üzemeltetője – kiderült, mikor érkezik a BÉT osztalékaA BÉT sokat köszönhet a központi értéktár hozzájárulásának és az év elején élénkülő tőzsdei kereskedésnek is. K. T.
Június 1.hétfő 13:46 BÉT Lenullázták az OTP-t, egy kisrészvény szállított hatalmas hozamot – félezer milliárd forint fordult meg egy hónap alatt a pesti börzén VG
Április 29.szerda 17:29 BÉT Tőzsdezárásra lerántották az OTP-t, lefordult a BUX és a forint sem bírta a nyomást Murányi Ernő
Április 24.péntek 6:57 stratégia Új történet íródik a Budapesti Értéktőzsdén Nagy András, az Erste részvényelemzője
Április 23.csütörtök 15:51 tőzsde Nagyot mennek a pesti börzén a monopolhelyzetben lévő cég részvényei VG
Április 10.péntek 17:23 tőzsdezárás Száguldott az OTP, a Magyar Telekom és a 4iG, új történelmi csúcson zárt a Richter Murányi Ernő
Április 10.péntek 13:24 BÉT Busás osztalékkal rukkolt ki a BÉT-en jegyzett kispapír, nem csoda, hogy másfélszeresére ugrott az árfolyam Murányi Ernő
Április 2.csütörtök 10:38 osztalék Napok óta szárnyal a tőzsde a tőzsdén, 600 forintos osztalékot áraz a piac Faragó József
Március 2.hétfő 15:20 BÉT OTP, Mol vagy Richter? – februárban egyértelmű győztest hirdettek, ezekkel a hazai részvényekkel jártak jól a tőzsdézők K. T.