BÉT logóÁrfolyamok: 15 perccel késleltetett adatok

Tüntetnek a fizetéséért

Az olasz Ruggeri-csoport nyírbátori cipőgyára előtt demonstrál ma az üzem 300 dolgozója, amiért a héten nem kapták meg esedékes havi bérüket. A gyárban egy hete állt le a termelés, és a munkások attól félnek, nem jutnak pénzükhöz, mert a cégcsoport ellen Olaszországban felszámolás indult. A nyírbátori gyár lemondott ügyvezető igazgatója azt mondta, a bérek azért maradtak el, mert egyik olasz

társvállalkozásuk nem fizetett az elkészült termékért. Kedvező olaszországi bírói döntéssel a dolgozók még hozzájuthatnak bérükhöz, egyébként a szabolcsi üzem kénytelen lesz pert indítani a követelés teljesítéséért. (Nszab., 17. old.)

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.