BÉT logóÁrfolyamok: 15 perccel késleltetett adatok

Orbán: Nehéz lesz a következő esztendő

Orbán Viktort választotta ismét elnökévé a Fidesz szombati tisztújító kongresszusán. A küldöttek több ponton is módosították az alapszabályt, így négy alelnöke lesz a pártnak. Ebbe a tisztségbe újraválasztották Pokorni Zoltánt, valamint Schmitt Pált, s mellettük két új alelnök kezdi meg munkáját, Pelczné Gál Ildikó és Varga Mihály személyében.

Bevezették a pártoló tagságot a Fidesznél, továbbá létrehozták az új ifjúsági tagozatot és a tagozatok tanácsát, s a Fidesz tagja lehet majd az is, aki magyarigazolvánnyal rendelkezik. Orbán többek között azt mondta: nehéz egy év lesz a következő, tele lesz támadással, a kormány majd mindenért a Fideszt teszi felelőssé, még azért is, ha nem tud kormányozni. (VG)

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.