BÉT logóÁrfolyamok: 15 perccel késleltetett adatok

13. havi fizetés - Csak a kivételezetteknek!

Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a Világgazdaság
Az Országgyűlés döntött, jövőre nincs 13. havi fizetés a közszférában. Lesznek azonban néhányan, akik mégis örülhetnek a pluszpénznek…

Csak néhány vezető kaphat 13. havi fizetést a közszférában 2009-ben.

A bírák, az Állami Számvevőszék alkalmazottai örülhetnek majd a pluszpénznek, a többiek elfelejthetik a többletet.

Az Országgyűlés hétfőn megszavazta az ide vonatkozó törvénymódosítást, sőt, név szerinti szavazás során dőlt el, hogy nem lesz 13. havi. 207-en igennel, 173-an nemmel szavaztak. A bírák és az Állami Számvevőszék dolgozói azért mentesülhettek a 13. havi bér elvétele alól, mivel esetükben kétharmados támogatást igényelt volna a regulák megváltoztatása.

Google News Világgazdaság
A legfrissebb hírekért kövess minket a Világgazdaság.hu Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.