Gyurcsány: munkabér lesz a segély egy részéből
Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a VilággazdaságA kormány úgy számol, hogy jövőre az 50 milliárd forint rendszeres szociális segélyre fordított összegnek csaknem a fele már munkabérként jut el az emberekhez - mondta Gyurcsány Ferenc sajtótájékoztatón kedden Bátonyterenyén - tudósít a Híradó a távirati iroda alapján.
A hétfőn elfogadott, januártól életbe lépő szociális törvény célja az, hogy 200 ezer, rendszeres szociális segélyből élő ember újra dolgozzon, és ne segélyt kapjon - tette hozzá a miniszterelnök.
További részletek a holnapi Világgazdaságban


