Elegük lett a vendéglősöknek: "felmennek" a miniszterhez
Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a VilággazdaságTegnaptól él az a jogszabály, amely szerint a vendéglátósoknak naponta kell vezetniük a készletforgalmi nyilvántartást.
A szakma képviselői szeretnék visszavonatni a rendelkezést: ma adják át a pénzügyminiszternek a több ezer vállalkozó által aláírt tiltakozó íveket.
Kérik, hogy a döntésig hirdessenek moratóriumot a vámhatósági ellenőrzésekre.


