Csetepaté a Pécsi Vízmű körül
Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a VilággazdaságHáború indult a Pécsi Vízműért: tegnap hajnalban a város önkormányzata biztonsági őrökkel kerítette körül az eddigi üzemeltető Pécsi Vízmű Zrt. központi telephelyét.
Páva Zsolt polgármester szerint az akcióval jogszerűen vették birtokba a vízművet, amelynek üzemeltetését két közgyűlési határozattal elvették az előbbitől, majd átadták az újonnan létrehozott Tettye Forrásház Zrt.-nek. A francia hátterű Pécsi Vízmű Zrt. közleményében jogtiprónak minősítette az akciót, s jogi lépéseket tervez.


