BÉT logóÁrfolyamok: 15 perccel késleltetett adatok

USA: tovább pusztít a munkanélküliség

Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a Világgazdaság
Csökkent a foglalkoztatottak száma az Egyesült Államokban, de a munkanélküliségi ráta 9,5 százalékon maradt.

Az Egyesült Államokban 131 ezerrel csökkent a foglalkoztatottak száma Júliusban, így az idén másodszor nőtt a munkanélküliek száma.

A munkanélküliségi ráta 9,5 százalék maradt, a foglalkoztatottak számának csökkenése abból adódhat, hogy a népszámláláshoz felvett munkavállalók közül egyre több szerződés jár le. Az elemzők arra számítottak, hogy 9,6 százalékra kúszik fel a munkanélküliségi ráta.

Google News Világgazdaság
A legfrissebb hírekért kövess minket a Világgazdaság.hu Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.