Tüntetést szerveznek Budapestre a szakszervezetek
Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a VilággazdaságDemonstrációt hirdettek a szakszervezetek a kormány intézkedései ellen. A Szakszervezetek Demonstrációs Bizottságának közleménye szerint a demonstrációt azért tartják, mert az elmúlt hónapokban a társadalom jelentős részét hátrányosan érintő törvénykezési gyakorlat folyt, a már megszületett törvények és a benyújtott, döntésre váró jogszabálytervezetek többsége sérti a jogbiztonságot, veszélyezteti a munkavállalók érdekeit, és mert a kormány a tizenhárom év alatt összegyűjtött magán-nyugdíjpénztári megtakarításokat három év alatt más célokra akarja elkölteni.
A szakszervezetek a demonstrációt december 4-ére, a Roosevelt térre hirdették, délelőtt tizenegy órára.


