50 milliárd forint jut hajdú-bihari fejlesztésekre
Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a VilággazdaságRákossy Balázs a Hajdú-Bihar megyei Top információs nap alkalmából tartott tájékoztatón kiemelte: új szakaszba érkezett az összesen 1300 milliárd forint helyi fejlesztést lehetővé tevő program végrehajtása, a támogatási szerződések aláírását követően már júniusban megkezdődhet a pénz folyósítása.
Pajna Zoltán, a hajdú-bihari közgyűlés elnöke hozzátette: a megyében benyújtott 301 pályázatból eddig 216 esetében született meg a támogató döntés, s az országban egyedülálló módon, pártállástól függetlenül, a megyei közgyűlés tagjai egyhangúlag megszavazták.


