Stratégiai megállapodást kötött a kormánnyal a Siemens Energy
Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a VilággazdaságA vállalat ezzel egyidőben egymilliárd forintos beruházást jelentett be.
Stratégiai együttműködési megállapodást kötött a kormánnyal, és egymilliárd forintos beruházást jelentett be csütörtökön a Siemens Energy Budapesten.

A megállapodás aláírását követően a külgazdasági miniszter közölte, hogy a kormány 294 millió forinttal járul hozzá a beruházáshoz. Szijjártó Péter hozzátette, hogy a kormánnyal kötött megállapodás alapján a Siemens Energy erősíti az együttműködését a magyar oktatással, és számos belföldi beszállítójával partneri szintre emeli az együttműködését.


