BÉT logóÁrfolyamok: 15 perccel késleltetett adatok

Újabb négysávos utat adtak át Magyarországon – fotók

Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a Világgazdaság
Két kilométer hosszan végezte el a 33-as főút 2x2 sávra bővítését a kivitelező KE-Víz 21.

Elkészült a 33-as számú főút fejlesztésének legújabb üteme: a debreceni Északnyugati Gazdasági Övezet kialakításával összefüggő közúti beruházásokhoz kapcsolódóan ezúttal a 3316-os jelű összekötő út és az ipari fejlesztési terület között végezték el a 33-as főút 2x2 sávra bővítését. A 2010 méteres szakaszon egy új körforgalmi csomópontot is kialakítottak, számolt be az eseményről a Magyar Építők. A munkálatokat a az Építési és Közlekedési Minisztérium (ÉKM) megbízásából a nyíregyházi KE-VÍZ 21 Zrt. kivitelezte.

20240418 Debrecen
33. SZ. főút 2x2 sávra történő fejlesztése – I. szakasz átadó sajtótájékoztatója
ántya József, az Építési és Közlekedési Minisztérium útépítésekért felelős helyettes államtitkára, Papp László, Debrecen polgármestere, Katona Erzsébet önkormányzati képviselő, Hajzer Gábor Kevíz zrt vállalkozási igazgató
Fotó: Kiss Annamarie KA
HAjdú-Bihari Napló
Fotó: Kiss Annamarie / Hajdú-Bihari Napló

Szintén ugyanitt, a 33-as út kapcsolódó szakaszán 2023 novemberében adták át a STRABAG-csoport kivitelezésében megvalósult 2,2 kilométeres 4x4 sávos szakaszt.

A projektben Debrecen egyik legforgalmasabb kivezető közlekedési folyosóját fejlesztették, amivel jelentősen javul a  BMW-gyár megközelíthetősége. 

20240418 Debrecen
33. SZ. főút 2x2 sávra történő fejlesztése – I. szakasz átadó sajtótájékoztatója
ántya József, az Építési és Közlekedési Minisztérium útépítésekért felelős helyettes államtitkára, Papp László, Debrecen polgármestere, Katona Erzsébet önkormányzati képviselő, Hajzer Gábor Kevíz zrt vállalkozási igazgató
Fotó: Kiss Annamarie KA
HAjdú-Bihari Napló
Fotó: Kiss Annamarie / Hajdú-Bihari Napló

Az április 18-i ünnepélyes átadó eseményen részt Pántya József, az Építési és Közlekedési Minisztérium útépítésekért felelős helyettes államtitkára Papp László, Debrecen polgármestere is és Hans-Peter Kemser, a debreceni BMW-gyár elnök-vezérigazgatója is.

Google News Világgazdaság
A legfrissebb hírekért kövess minket a Világgazdaság.hu Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.