Hosszabb az utazási idő a győri vasúti fővonalon: egy biztosítóberendezés hibásodott meg
Hosszabb menetidő és rövidebb útvonalon közlekedő járatok, pótlóbuszos átszállások várhatók a győri vasúti fővonalon szerda estig, mert Tata állomáson biztosítóberendezési hiba lassítja a közlekedést – közölte a Mávinform a vasúttársaság honlapján.

Megosztva közlekednek ezért az S10-es vonatok a budapesti Déli pályaudvar és Tatabánya, valamint Tata és Győr között, míg Tata és Tatabánya között a vasútállomások előtt megálló pótlóbuszok szállítják az utasokat.
A fennakadás végéig az intercityk, az eurocityk, a railjetek megállnak Tatabányán, Vértesszőlősön, Tóvároskerten és Tatán is, és amíg a helyzet fennáll, a győri fővonalon minden vonat helyjegy váltása nélkül is igénybe vehető.
A fennakadás végéig elfogadják a 760-as, a 762-es, a 784-es, a 803-as, a 804-es, az 1850-es, a 8432-es, a 8435-es, a 8462-es és a 8465-es Volán-járatokon a vasúti jegyeket is.