Hulladékszelektáló képviselők
Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a VilággazdaságAz első negyedéves közel hét tonnát követően a második negyedévben 13,2 tonna hulladékot gyűjtött anyaga szerint különválogatva az Országgyűlés 386 képviselője – derül ki az Öko-Pannon Kht. közleményéből. A parlamentben az idén január óta működik a szelektív hulladékgyűjtési rendszer. VG


