Jövőre 180 milliárd a k+f+i támogatására
Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a VilággazdaságMagyarországon tavaly a GDP egy százalékát fordították kutatás-fejlesztésre, innovációra, ez javuló tendenciát mutat az előző évhez képest – mondta Burány Sándor, a Nemzeti Fejlesztési és Gazdasági Minisztérium államtitkára a tudományos és technológiai attasék budapesti konferenciáján. Utalt arra: az idén 170 milliárd forint pályázati forrás áll rendelkezésre a k+f+i támogatására, ez jövőre 180 milliárd forintra bővül. MTI-Eco


