Megadóztatnák a filmforgalmazókat
Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a VilággazdaságA filmforgalmazókra kivetett adóból segítené a kisebb moziüzemeltetők átállását digitális technológiára az Európai Bizottság. A filmek előállításánál, forgalmazásánál és vetítésénél alkalmazott digitális technológia óriási megtakarításokat tesz lehetővé, ugyanakkor csak hatalmas kezdeti beruházásokkal valósítható meg – áll a brüsszeli dokumentumban. EurActiv


