BÉT logóÁrfolyamok: 15 perccel késleltetett adatok

Telik a Bajor Center

Folyamatosan bővül a Wallis Ingatlan Rt. fejlesztésében épített Bajor Center irodaház bérlői köre.

A Könyves Kálmán körúti, 6800 négyzetméteres objektum negyven százalékát már kiadták, és a többi területről is tárgyalásokat folytatnak. Az épülethez tartozik még a mintegy 400 négyzetméteres raktárterület. A Wallis Ingatlan Rt. nemrégiben fejezte be a Váci úton található Danubius Ház III-at, ott már nincs szabad terület.

Takács Róbert szakértő kifejtette: a tulajdonos különösen nagy gondot fordított az irodaterületek gazdaságos kialakítására; nincsenek holt terek. Ez kihatott a bérleti díj összegére is, mivel a Budapesten fellelhető, új építésű, A kategóriás irodaházak közül az egyik legjobb ár-érték aránnyal bíró épületben az átlagnál kedvezőbb bérleti díjért kínálja az irodákat az értékesítő Biggeorge's International Rt. Pontos összeget nem említett, de ez valószínűleg 25-27 márka/négyzetméter/hó körül lehet a bérelt terület nagyságától és az időtartamtól függően.

A befektetés finanszírozására egy német bank, a hosszú lejáratú ingatlanfinanszírozásra szakosodott Rheinhyp Rheinische Hypothekenbank AG kölcsönszerződést írt alá a fejlesztővel. (VG)

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.