BÉT logóÁrfolyamok: 15 perccel késleltetett adatok

Csaknem bérbe adták az épülő pécsi Árkádot

Szeptemberben felgyorsulnak a pécsi Árkád bevásárlóközpont munkálatai, s ezzel párhuzamosan az utolsó egy-két üzletre is megkötik a bérleti szerződéseket. A generáltervező és üzemeltető, illetve a bérbeadást vezető ECE Projektmenedzsment Budapest Kft. szerint a nyár végén már a 90 százalékot is meghaladta a bérbe adott terület nagysága. A szerkezetkész, 35 ezer négyzetméteres kiskereskedelmi központra 25 milliárd forintot költ a Deutsche EuroShop és a HGA Capital Grundbesitz und Anlage GmbH.

A pécsi Árkádban 120 szaküzlet lesz, a főbérlők között található az Interspar hipermarket, a Media Markt elektronikai vállalat és a C&A ruházati áruház. A központnál 850 parkolóhelyet alakítanak ki. A beruházó Deutsche EuroShop AG az egyetlen olyan részvénytársaság Németországban, amely kizárólag nagy hozamú üzletközpontokba fektet. A cégnek Magyarországon kívül jelenleg Francia- és Olaszországban is vannak külföldi érdekeltségei.

Google News Világgazdaság
A legfrissebb hírekért kövess minket a Világgazdaság.hu Google News oldalán is!

Címoldalról ajánljuk

Tovább a címoldalra

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.