BÉT logóÁrfolyamok: 15 perccel késleltetett adatok

Még több online hirdetés

Harmadával, 12,9 milliárd dollárra nő az idén az Egyesült Államok online reklámpiaca 2004-hez képest. Az eMarketer piackutató cég adatai szerint négy év múlva már közel tízmilliárddal többet, 22,3 milliárd dollárt fordítanak majd internetes hirdetésre az USA-ban.

A növekedés tavaly és ebben az évben is a legdinamikusabb éves összehasonlításban: 32,5, illetve 33,7 százalék. A piackutató cég munkatársai 2008 és 2009 között egyébként már csak 10,4 százalékos bővülést várnak az amerikai internetes reklámpiacon.

A növekedés mértéke mutatja, miként változik az online csatorna megítélése a hirdetők részéről, ahogyan egyre több felhasználó mindennapi életének részévé válik a világháló - állítja David Hallerman, a tanulmány szerzője. Világszerte 2000 óta két és félszeresére, 938,7 millióra nőtt az internethasználók száma.

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.