BÉT logóÁrfolyamok: 15 perccel késleltetett adatok

A Budapest Bank az Egri Vízilabda Klub szponzora

A Budapest Bank (BB) a 2005/2006-os szezon végéig tartó szponzori megállapodást kötött az Egri Vízilabda Klubbal.

Az erről szóló szerződést Tresó István, a BB vállalati üzletágának értékesítési vezetője és Halmos R. Péter, az Egri Vízilabda Klub elnöke írta alá. A felek a megállapodás pénzügyi részleteit nem hozták nyilvánosságra. Emlékezetes, hogy a bank a közelmúltban írt alá hasonló szponzori szerződést az FTC női kézilabda csapatával.

A cél továbbra is az, hogy a legjobbak között legyen a csapat, mind a magyar bajnokságban, mind a nemzetközi porondon is - mondta a szponzorációs együttműködés bejelentésekor Halmos R. Péter, az Egri Vízilabda Klub elnöke.

Tresó István hozzátette: biztosak benne, hogy támogatásunk a legjobb helyre kerül, s, hogy a csapat további sikerei hozzájárulnak a magyar vízilabda hírnevének öregbítéséhez.

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.