BÉT logóÁrfolyamok: 15 perccel késleltetett adatok

Hiába a per, szent a béke a Fradi és az MLSZ között

Barátságos mérkőzést játszik egymással májusban a Ferencváros labdarúgó csapata és a magyar válogatott.

A felek az eseményt azt követően jelentették be, hogy a FTC Pártolói Egyesület jelezte: beperli a szövetséget a patinás klub kizárása miatt. Mint emlékezetes: tavaly augusztus 2-án hosszú távú és kölcsönös előnyökön alapuló megállapodást kötött Kisteleki István, a Magyar Labdarúgó Szövetség és Rieb György, a Ferencvárosi Torna Club elnöke.

Most dőlt el, hogy ennek értelmében május 21-én, szerdán 17 órai kezdettel Fradi - Magyar válogatott mérkőzésre kerül sor az Üllői úton, s ugyanezen a napon az MLSZ OLLÉ-programja keretében, a szövetség költségén épülő műfüves nagypályát avatnak a népligeti Budapesti Olimpiai Központban.

Címoldalról ajánljuk

Tovább a címoldalra

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.