BÉT logóÁrfolyamok: 15 perccel késleltetett adatok

Nav N Go: bővíti a nemzetközi csapatot

A magyar szoftverfejlesztő cég erősíti jelenlétét a nemzetközi piacon, ebben a hónapban két új területi kereskedelmi vezető kinevezéséről döntöttek.

Jim Nardulli az észak- és dél-amerikai régió értékesítéséért felel az egyesült államokbeli St. Louisban. 1999-ben a GlobalDining.com® társalapítója volt, majd 2001-ben a vállalat ügyvezető igazgatójaként életre hívta a GetLiSa Wireless Services céget. Ezt követően vezető pozíciót töltött be számos, az LBS-szolgáltatásokkal és navigációs fejlesztésekkel foglalkozó cégnél, mint például a Nokia gate5 vagy a Magellan Navigation.

Sergio Ghirardelli a nyugat-európai régió kereskedelmi vezetőjeként többek között az olasz-, a spanyol- és a franciaországi értékesítést vezeti és támogatja Amszterdamból. Korábban európai értékesítési vezetőként a Route 66 BV vállalatánál vezette be az új márkát a PND-k és a mobiltelefonok kiskereskedelmi piacára. A Kodak Benelux divíziójának hollandiai kiépítése is a nevéhez fűződőik. n VG

Google News Világgazdaság
A legfrissebb hírekért kövess minket a Világgazdaság.hu Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.