A mobilinternetezők száma növekedett
Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a VilággazdaságA három magyarországi szolgáltató mobilinternet-előfizetéseinek a száma júliusban 37 ezerrel, 673 ezerre emelkedett – közölte tegnap a Nemzeti Hírközlési Hatóság (NHH). Júniusban 29 ezres volt a bővülés. Az aktív SIM-kártyák – azaz amelyeken az előző három hónapban adatforgalom zajlott – száma júliusban 26 ezerrel növekedett, így a hónap végén 532 ezer aktív kártya volt forgalomban. Júliusban a felhasználók mintegy 798 ezer adatot forgalmaztak, 35 ezerrel többet, mint az előző hónapban. VG


