Egy hónap és lehet elnöke a tévének
Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a VilággazdaságSzeptember negyedikén jelölhetnek, s ha ez sikerül, választhatnak elnököt a Magyar Televízió élére – hatodik nekifutásra. A pályázaton való induláshoz szükséges csomagot öten vették fel – most először nem tagja az érdeklődő csapatnak Rudi Zoltán, aki tavaly tavaszig irányította a nagyobbik köztévét. Kuratóriumi elnökségi források szerint az eddigi indulók közül Havasi János, az MTV határon túli szerkesztőségének vezetője, Pehi László, az MTV egykori nyugat-dunántúli stúdióvezetője, az MTV elnöki hivatalát korábban igazgató Rományi Béla, valamint Székely Ferenc producer, egykori MTV-alelnök vette fel a pályázati csomagot. Közlésük szerint csatlakozott hozzájuk egy új, a médiaiparban ismeretlen versenyző. MTI-Eco


