Eladja mexikói gyárát a Sony
Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a VilággazdaságA magyarországi gyártással is rendelkező tajvani szerződéses elektronikai gyártó Foxconn fel kívánja vásárolni a Sony LCD-televíziókat előállító mexikói üzemét, amely a tervek szerint a japán szórakoztatóelektronikai óriás észak-amerikai megrendeléseit a jövőben is kielégíti. Nem lenne ismeretlen fogalom a kiszervezés a Sonynál, hiszen korábban a tajvani Wistron cégnek adták el alacsonyabb kategóriájú tévéket gyártó üzemüket. A Foxconn sajtószóvivője nem kívánta megerősíteni a híreszteléseket. Digitimes


