BÉT logóÁrfolyamok: 15 perccel késleltetett adatok

Félmillió lakost szolgál ki az új üzletközpont

Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a Világgazdaság
A 17 800 négyzetméteres épületben összesen 25 üzlet - köztük a C&A, Asko, New Yorker, Takko, KIK, Brendon, Régió, DM Drogerie Markt - várja majd a vásárlókat a megyeközpontból és mintegy félmillió lakost számláló vonzáskörzetéből.

A helyszín kiválasztásánál fontos szempont volt, hogy a közelben már több nagy üzletközpont működött, így a Tesco, a Praktiker és a Lidl, illetve hogy a Decathlon és az Aldi is a Zala Parkot választotta.

A kereskedelmi centrum a régió félmillió lakosának kínál majd ideális bevásárlóhelyet, az autóval érkező vásárlókat 620 parkolóhely várja. A beruházás egy 10 hektáros területen terül el, és a jövőben további 10 000 négyzetméter üzleti felhasználásra szánt területtel bővül.

A Zala Park létrehozóinak célja, hogy nagy választékban kínáljon jó minőségű termékeket elérhető áron egy könnyen megközelíthető, forgalmas csomópontban. A kereskedelmi park a 74-es és 76-os főút kereszteződésénél nyitja meg kapuját nem messze a Tesco hipermarkettől és a Praktikertől.

Google News Világgazdaság
A legfrissebb hírekért kövess minket a Világgazdaság.hu Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.