Nyereséges lett a Foster
Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a VilággazdaságAusztrália legnagyobb sörgyártójának, a Fosternek az első fél évben elért nyeresége 27 millió ausztrál dollár volt, ez jelentős javulás az egy évvel korábbi 287 milliós veszteség után. A jó eredmény az újonnan bevezetett sörmárkáknak köszönhető, de megszabadultak a rosszul szereplő kisebb márkáktól és a veszteséges szőlészeti részlegtől. Ausztráliában 2,3 százalékkal nőtt a sörfogyasztás, ez világviszonylatban is erős emelkedés. VG


