Romániában terjeszkedik a Pepsi
Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a VilággazdaságSzeptemberben 150 millió dolláros befektetéssel új gyárat nyit Romániában a PepsiAmericas. A szomszéd országban létesítendő harmincezer négyzetméter területű üzem Európa legnagyobb ilyen egysége lesz. A vállalat 2007-ben kezdett Romániában palackozni, ugyanis ekkor vette át a Quadrant Amroq Beveragest, amelynek kovásznai gyárában tavaly tízmillió dolláros beruházást hajtott végre. Új Magyar Szó


