Válsághelyzetben az amerikai posta
Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a VilággazdaságTovábbra is válságban van az amerikai posta (USPS), amely újabb szigorításokra kényszerül; bevezethetik az ötnapos kézbesítési hetet. Akár a recesszió, akár az internet növekvő szerepe miatt, de a hagyományos levélforgalom az Egyesült Államokban meredeken csökken, és vele együtt vészesen apadnak a posta bevételei. A USPS várhatóan 7 milliárd dolláros veszteséggel zárja a pénzügyi évet, a cég szeptember végére kifogyhat a készpénzből. A vállalat eddig elbocsátásokkal, postahivatalok bezárásával és az útvonalak módosításával jelentős megtakarításokat ért el. MTI-Eco


