Vezetőcserék a Sony Ericssonnál
Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a VilággazdaságA több hónapja gyengélkedő mobiltelefon-gyártó lecseréli a társaság két legmagasabb rangú vezetőjét – áll a cég tegnap nyilvánosságra hozott közleményében. Bert Nordberg, az Ericsson Group jelenlegi alelnöke követi Hideki Komiyamát a Sony Ericsson Mobile Communications elnöki székében, míg Sir Howard Stringer, a Sony Corporation jelenlegi elnöke átveszi a BP-hez távozó Carl-Henric Svanberg helyét a Sony Ericsson igazgatótanácsának elnöki székében. A személycserék október tizenötödikével lépnek életbe. VG


