Jövőre indulhat a balti gázvezeték
Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a VilággazdaságVárhatóan jövőre indulhat meg a Balti-tenger alatt húzódó orosz–német gázvezeték építése – jelentette be a beruházó konzorcium, miután Dánia megadta a szükséges környezetvédelmi engedélyt. A beruházó cégcsoport arra számít, hogy a még szükséges finn, svéd, német és orosz engedélyeket az év vége előtt megkapják. EUobserver


