Kétezer főre növeli létszámát a Vodafone
Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a VilággazdaságA Vodafone Magyarország 1400 fős alkalmazotti létszáma az év végére eléri a kétezer főt a folyamatban lévő fejlesztések nyomán. A vállalat az idén 500 millió forint beruházással létrehozta a miskolci, 300 főt foglalkoztató ügyfélszolgálati központját, és fejleszti a fővárosban lévő globális pénzügyi központját is. MTI-Eco


