Magosz: kivágják az almafákat
Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a VilággazdaságAz igen alacsony felvásárlási árak, illetve az elmaradt kormányzati segítség miatt kivágják az almafákat a jelentős veszteséget elkönyvelő termelők – közölte Jakab István, a Magyar Gazdakörök és Gazdaszövetkezetek Szövetségének (Magosz) elnöke a szervezet sajtótájékoztatóján. Az érdek-képviseleti vezető, a Fidesz országgyűlési képviselője az újságíróknak átadta Orbán Viktornak, az ellenzéki párt elnökének levelét, amelyben a volt miniszterelnök azt kérte: a Magosz járjon közben annak érdekében, hogy „a gazdák ne adják fel a reményt, és ne okozzanak helyrehozhatatlan károkat maguknak” gyümölcsfáik kivágásával. MTI-Eco


