A lassuló mobileladás ártott a Sonynak
Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a VilággazdaságA Sony immár negyedik negyedévét zárja veszteséggel, főleg a csökkenő mobiltelefon-értékesítések miatt. A társaság 32,6 milliárd jenes (357,5 millió dolláros) üzemi veszteséget könyvelt el a harmadik negyedévben, szemben az előző év azonos időszakában jelentett 11,05 milliárd jenes nyereséggel. VG


