Fejlődő török–magyar kereskedelem
Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a VilággazdaságA török–magyar gazdasági kapcsolatok erősítése érdekében, a Gazdasági Vegyes Bizottság keretében ipari albizottság felállításáról döntöttek tegnap Budapesten, amikor Varga István nemzeti fejlesztési és gazdasági miniszter hivatalos megbeszélésen fogadta Nihat Ergün török ipari és kereskedelmi minisztert. Varga István bízik abban, hogy a kétoldalú kereskedelmi forgalomban az idén tapasztalt átmeneti visszaesés után ismét kétmilliárd dolláros szintre emelkedik az áruforgalom. MTI-Eco


