Nagyobb osztalékot fizet az Intel
Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a VilággazdaságÖsszesen 13 százalékkal növeli a részvényenként kifizetett osztalékot az Intel félvezetőgyártó a harmadik negyedévben. Az USA-ban bejegyzett elektronikai konszern papíronként 15,75 centet fizet tulajdonosainak, és a mostani az első alkalom 2008 második negyedéve óta, hogy növelték az osztalékot a cégnél. A döntést az üzleti kilátások javulásával indokolta Paul Otellini vezérigazgató. VG


