Az Ericsson Nortel- üzletágat vásárolt
Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a Világgazdaság Az Ericsson lett a befutó a Nortel vállalat Carrier Networks üzletága bizonyos eszközeire kiírt pályázaton. A felvásárlás a Nortel egyesült államokbeli és kanadai GSM-üzletágára vonatkozik. A vételár 70 millió dollár.
A tranzakció még hatósági jóváhagyásokra vár. n VG


