Elindult a 4G-hálózat Stockholmban
Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a VilággazdaságA negyedik generációs mobilhálózatok első éles üzeme indult be tegnaptól Stockholmban a hálózatot szállító Ericsson és a szolgáltató TeliaSonera együtt-működésében. A jelenleg leggyorsabb mobil-adatát-
vitelt lehetővé tévő hálózatot, amely nagy felbontású videók küldésére és fogadására is alkalmas, a tervezettnél hamarabb indították el. VG


