Nordtelekom: a mai naptól már a tőzsdén
Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a Világgazdaság A mai naptól lehet kereskedni az újabb távközlési papírral a Budapesti Értéktőzsde B kategóriájában; a Nordtelekom 202 680 darab, egyenként ezer forint névértékű törzsrészvényét vezették be a parkettre – derül ki a tőzsde vezérigazgatójának határozatából.
A vezérigazgató úgy rendelkezett, hogy a részvényekre bevezetési árat nem határoznak meg, ennek megfelelően az első kereskedési napon bázisár beállítására nem kerül sor. VG


