Nagyon jó negyedévet zárt a Graphisoft Park
Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a VilággazdaságA Graphisoft Park SE sikeres előző negyedévről számolt be: árbevétele a múlt év hasonló időszakához képest 15 százalékkal, 1,8 millió euróra nőtt, adózott eredménye pedig a 2009-ben elkönyvelt –730 millióról 121 ezer euróra növekedett – áll a BÉT honlapján. A bővülést a kihasználtság növekedése eredményezte. A társaság vezetése az idei bevételi tervet 7,2, a nettó profitvárakozásait pedig 0,2 millió eurósra emelte. VG


