Új villamosok Szegeden
Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a VilággazdaságBemutatták Szegeden az első villamost, amely a 30 milliárdos, EU-s támogatással megvalósuló közlekedésfejlesztési projekt részeként érkezett. A járművet
a lengyel PESA Bydgoszcz SA gyártotta. Botka László (MSZP) polgármester elmondta: a város 9 járművet vásárolt mintegy 4,5 milliárd forintból.


