Kórházban kezelik Martonyi Jánost
Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a VilággazdaságVírusfertőzés miatt 2012. december 27-e óta a Magyar Honvédség Honvédkórházában kezelik Martonyi Jánost; a külügyminiszter klinikai eredményei állapotának javulását jelzik - tájékoztatta a Külügyminisztérium vasárnap este az MTI-t.
Hozzátették: a miniszter betegsége miatt Németh Zsolt parlamenti államtitkár képviselte a Külügyminisztériumot a Magyar-Olasz Kulturális Évad magyarországi megnyitóján, a Budapesti Olasz Kultúrintézetben 2013. január 6-án adott koncerten.


