Újabb elektromosautótöltő-állomást adtak át Budapesten
Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a VilággazdaságElektromos autótöltő-állomást adtak át hétfőn Budapesten, a Vidékfejlesztési Minisztériumnál. A most átadott töltőoszlop, amely két töltőpontot tartalmaz, a tizedik a fővárosban.
Az elektromos autók "tankolását" szolgáló közterületi berendezést a vidékfejlesztési miniszter adta át. Fazekas Sándor arról beszélt, hogy a töltőhely lehetőséget teremt az elektromos közlekedési eszközök minél szélesebb körű elterjesztésére.


