Hiba a Keletiben: Országszerte több órásak a késések
Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a VilággazdaságA tájékoztatás szerint a Keleti pályaudvarra Lőkösházáról érkező vonat áramszedője leszakította a felsővezeték-rendszert a pályaudvaron. Jelenleg három vonal irányából egy vágányra korlátozódik a vonatforgalom.
A hatvani vonalról érkező vonatok Rákosig, az újszászi vonalról érkezők Kőbánya-felsőig közlekednek, és onnan fordulnak vissza. A Dunántúlról érkező és oda induló vonatok is késnek.
A vasúttársaság szakemberei megkezdték a hiba elhárítását, a befejezését 14 óra körüli időre ígérik. A menetrend szerinti közlekedés 17 óra körül állhat helyre.


