Ömlik a víz a vízhatlanná tett villamosmegállóba
Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a VilággazdaságAz 1-es villamos Flórián téri megállóban készült egy kép, ahol pont onnan, pont abból a tetőből ömlik a víz a peronra, amit azért építettek, hogy ne essen az eső a peronon - írja az index.
Hétfőn már készült egy kép a hétvégi esőzés miatt beázott a ferihegyi reptérről is, ahol vödrökkel védekeztek a víz ellen.


