Újra lehet közlekedni az autópályán
Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a VilággazdaságÚjra lehet közlekedi az M3-ason Hajdúnánásnál, ahol korábban kamionbaleset miatt zárták le a sztráda mindkét oldalát - közölte a Hajdú-Bihar Megyei Rendőr-főkapitányság.
A helyszíni szemle és a műszaki mentés befejeződött, ezért mindkét irányban zavartalan a forgalom az autópályán - tájékoztatott a rendőrség.
Hajnalban egy román honosságú kamion az M3-as autópályán, Nyíregyháza felől Budapest irányába haladva a 203. kilométerszelvénynél eddig tisztázatlan körülmények között átszakította a két pályatestet elválasztó szalagkorlátot és áttért a Nyíregyháza felé vezető pályatestre


