BÉT logóÁrfolyamok: 15 perccel késleltetett adatok

Több kilométeres a torlódás az M0-son és az M1-esen

Több kilométeres torlódás alakult ki az M0-s autóút keleti szektorában és az M1-es autópályán Győr felé, a bicskei szakasz burkolatjavítása miatt - közölte a Magyar Közút Nonprofit Zrt. szerdán az MTI-vel.

Az M0-s keleti szektorában az M5-ös autópálya felé a 49-es kilométernél délután négy óráig végeznek burkolatjavítási munkákat a külső sáv lezárása mellett. A jelentős forgalom miatt csaknem két kilométeres a torlódás - olvasható a közleményben.

Az M1-es autópályán Győr felé a bicskei szakaszon nagyfelületű burkolatjavítási munkák zajlanak. A 34-es és a 36-os kilométer között este hét óráig a külső sávot lezárták. Itt már mintegy négy kilométeres a torlódás, ezért a közútkezelő azt javasolja: aki teheti, az a 27-es kilométernél, a zsámbéki csomópontnál térjen át az 1-es főútra, majd a bicskei csomópontnál hajtson vissza az autópályára.

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.