Átadták az 1-es villamos felújított óbudai szakaszát
Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a VilággazdaságÁtadta az 1-es villamos felújított óbudai szakaszát Tarlós István főpolgármester csütörtökön.
A III. kerületi megújult Flórián téri megállóban tartott átadáson Tarlós István azt mondta: ütemterv szerint halad a fővárosi önkormányzat kiemelt közlekedésfejlesztési beruházása, az 1-es villamos pályarekonstrukciós és vonalhosszabbítási munkálata.
A felújított Bécsi úti és Vágány utcai szakaszon május 5-től járnak a villamosok, az óbudai szakasz teljes műszaki átadás-átvétele június végéig tartott - közölte.


