Lezártak egy magyar-ukrán határállomást
Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a VilággazdaságMűszaki hiba miatt mintegy másfél órára lezárták a Barabás-Mezőkaszony (Koszino) magyar-ukrán határállomást - közölte a Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei Rendőr-főkapitányság sajtóreferense az MTI-vel.
Kora délelőttre elhárították a műszaki hibát a Barabás-Mezőkaszony magyar-ukrán határállomáson, az átkelőhely újra fogad utazókat - közölte a Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei Rendőr-főkapitányság sajtóügyelete hétfőn az MTI-vel.
A határállomás mintegy másfél órán át zárva volt, most már zavartalan a forgalom.


